WKS Siemiechów - strona nieoficjalna

Siemiechów TV

Jak każdy szanujący się Klub tak i My mamy TV klubową , a więc zapraszamy do OGLĄDANIA, SUBSKRYBOWANIA, LAJKOWANIA i UDOSTĘPNIANIA "WKS Siemiechów TV".
Do zobaczenia.!

PODSUMOWANIE

• autor: siemiechow, 2018-11-14 18:21
Czas na małe podsumowanie.

Rundę Jesienną zakończyliśmy na pierwszym miejscu.
Zostając mistrzem jesieni oraz zdobywając tytuł najlepszego Ataku Ligi.
Rozegraliśmy 14 Meczów w tym 11 zwycięstw 2 remisy i 1 porażka.
Strzelając 53 bramki dając średnią 3,7 bramki na mecz, a tracąc 24 bramki co daje średnią co mecz traciliśmy 1.7 bramki.
Na wyjeździe rozegraliśmy 6 meczów 5 razy zwyciężyliśmy.
Najwyższe zwycięstwo odnieśliśmy wygrywając z LKKS Karwodrza 7:0, nie padł żaden remi,a tylko raz schodziliśmy pokonani w meczu z Błękitnym 1947 Tarnów 0:2.
Była to jedyna porażka w całej rundzie.
Na wyjeździe zdobyliśmy 21 bramek co średnią dało 3,5 bramki na Mecz,a straciliśmy 8 bramek co daje 1,3 bramki na mecz.
W roli gospodarza rozegraliśmy 8 meczów wygrywając 6 razy. Najwyższe zwycięstwo odnieśliśmy pokonując Alfe Siedliska 6:2.
Odnotowaliśmy 2 remisy z Zrywem wielka wieś i LKS Wierzchosławice Ostrów - kolejno 2:2 i 4:4 nie doznaliśmy żadnej porażki.
Jako gospodarz strzeliliśmy 32 bramki dając średnią 4 bramki w każdym meczu, a tracąc 16 bramek co daje nam średnio 2 bramki w każdym meczu.
Nasze 8 meczów obejrzało na żywo 411 widzów co na jeden mecz przypada 51 kibiców.
Nasze barwy reprezentowało 20 zawodników: Kacper Turaj Michał Świerczek Sławek Kieroński Mariusz Kieronskii Dariusz Chudek Paweł Świątek Dawid Dąbrowiecki Adam Burnat Dawid Gąsior Paweł Jeż Dawid Gucwa Maciej Gryzło Jacek Śliwa Marcin Łabuz Zbigniew Damiann Kamil Kwiek Rafał Stępek Mateusz Biesekk Lojzek Pres Daniel Pres.
Dziękujemy im za walkę do końca,wylane litry potu zaangażowanie.
Bramkarza przeciwnika pokonało naszych 12 zawodników: Jacek Śliwa 12 bramek, Lojzek Pres 8 bramek, Kamil Kwiek Dawid Gucwa 6 bramek, Rafał Stępek i Dawid Dąbrowiecki 5 bramek, Daniel Pres 3 bramek, Adam Burnat i Maciej Gryzło 2 bramek Paweł Świątek Sławek Kieroński Marcin Łabuz 1 bramka.
Wielkie podziękowania należą się całemu Sztabowi Szkoleniowemu za poświęcony czas, wywiązywanie się z obowiązków, zaangażowanie i pomoc przez cały sezon:Adam Tabiś Wacław Gadek Krzysztof Pichner, Marek Kwiek Paweł Jeż Anna Dąbrowiecka.
Dziękujemy.

Również wielkie podziękowania dla Naszych Sponsorów i partnerów:
* Gmina Gromnik (http://www.gromnik.pl)
*Blachodach (http://blachodach.pl)
*Wylewki ZYBID (www.gorlice.lento.pl/wylewki-maszynowe-zybid,334662.html)
*KASKADA ( www.rynnykaskada.pl)
* A.D. Photography ( https://www.facebook.com/AD-Photography-166224020982865/… )
oraz każdej osobie która nie została tutaj wymieniona a dołożył swoją cegiełkę.
Na uwagę zasługuje również drużyna młodzieżowa prowadzona przez Krzysztof Pichner i Paweł Jeż, która co prawda stawia pierwsze kroki,a już może się pochwalić zwycięstwem i to jeszcze w derbach z "Młodzikami" GKS Gromnik.
Mamy nadzieję,że w przyszłości godnie będą reprezentować barwy WKS-u bo mają ku temu aspiracje, a woli walki i zaangażowania na każdym treningu nie można im odmówić.
Przed nami 4 miesiące przerwy,które spędzimy aktywnie przygotowując się do Rundy Rewanżowej.

Dziękujemy za tą Rundę i Zapraszamy już na wiosnę Wszystkich Sympatyków i Kibiców Naszej Drużyny do kibicowania i wspierania nas w tym upragnionym awansie do A klasy .
Z piłkarskimi pozdrowieniami oraz do zobaczenia na Stadionie.

"WKS"
A.D. PHOTOGRAPHY

...

Autor: Treść:pozostało znaków:

Trening

WTOREK I  PIĄTEK

GODZ: 19:30

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

W.K.S SIEMIECHÓWKS Ryglice
W.K.S SIEMIECHÓW 5:2 KS Ryglice
2021-02-28, 14:00:00

oceny zawodników »

LKS Olszynka Ołpiny 5:1 W.K.S SIEMIECHÓW
KS Radlna 4:6 LKS Gosłavia Gosławice
Biała Lubaszowa 1:0 LKS Zgłobice
Pogoria Pogórska Wola 4:1 KS Ryglice
Orzeł Lisia Góra 0:3 Rzepiennik Strzy.
LKS Koszyce Wielkie 0:4 KS US Śmigno
Iskra Tarnów 3:0 LKS Victoria Koszyce Małe